Doğum günü hediyeleri karşımızdaki insana değerli ve özel olduğunu hissettirecek niteliklere sahip olmalıdır.

Doğum Günü Hediye Fikirleri

Özel tasarım kupa

Çikolata

Puzzle

Açacak Magnet

Ahşap Tablo

Fotoğraf baskılı ahşap tablo

Anahtarlık

Doğum Günü Hediye

Sevdiğiniz insanın yaş günü sıradan bir günü en kolay şekilde anlamlandıran bir durumdur muhtemelen.

Doğum günleri sevdiklerinizin dünyadaki varlıklarından, ve onu tanımış olmaktan ne kadar mutlu olduğunuzu gösterebileceğiniz önemli bir gündür.

Herkes doğum gününde hatırlanmak ister, hatırlanmayı bekler.

Mıknatıslı magnetlerin mıknatısları oldukça dayanıklı olmasından dolayı magnetin düşmesinin önüne geçmektedir. Tam bir fiyat performans ürünü olan doğum günü magnetler gerek şık ve sade duruşu gerek portatif ve uzun süre kullanma imkânı sayesinde gerekse çok amaçlı bir kullanım desteği sağlayarak kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Doğum günü magenetlerinizi ailenize, arkadaşlarına hediye olarak alabileceğiniz gibi kendinizin veya çocuğunuzun doğum gününde sevdiğiniz insanlara da hediye edebilirsiniz. Doğum günü magnet fiyatları model, çeşitlilik ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Birbirinden farklı doğum günü magnet ürünlerini daha detaylı bir şekilde incelemek ve sipariş oluşturmak için internet sitemiz üzerinden ya da sosyal medya sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğum Günü Çikolatası

Kutlamaların Vazgeçilmez Tadı

Sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü, Anneler Günü ya da Öğretmenler Günü gibi özel günlerde kutlama hediyeleri olarak çikolatalar idealdir. Metal kutuda sunulan birbirinden şık görünümlü ve enfes çikolatalar ile özel günlerinizi tatlandırabilirsiniz. Farklı tatları tek bir kutuda toplayan çikolata aranjmanları ile sevdiklerinizin gününü güzelleştirebilmeniz mümkün olur. Mutluluk veren çikolataların gücünden faydalanabilirsiniz. Zor bir gün geçiren sevdiklerinizi bir kutu dolusu çikolata ile neşelendirebilirsiniz. Daha sonra dekoratif amaçla kullanılan baskılı metal kutular ile çikolata seçenekleri unutulmaz bir hediyedir. En sevdiğiniz çikolatayı www.aabaski.com veya sosyal medya hesaplarımızdan sipariş edebilirsiniz.

Kişiye Özel Çikolatalar

Özel günleri kutlamak için tercih ettiğiniz çikolata aranjmanlarında kişiye özel tasarımlar dikkat çeker. Sevdiğiniz kişinin adını dijital baskılı metal kutu üzerine yazdırabilirsiniz. Değer verdiğiniz kişiye mesajınızı lezzetli çikolatalar aracılığı ile iletebilmeniz mümkün. Sütlü Madlen ile eşsiz bir deneyim yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinizi hem sevginiz ile etkilemek hem de lezzetli çikolatalar ile mutlu etmek istiyorsanız www.aabaski.com sitemiz üzerinden özel çikolata çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Yeni doğan bebek hediyelerinizi bu şekilde sevdiklerinize ulaştırabilir, onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz. Farklı tasarımlar ile onlara unutmayacağı bir hediye verebilirsiniz. Dilediğiniz yazıyı yazabilir, mesajınızı ve sevginizi bu şekilde gösterebilirsiniz. Farklı tasarım, yazı ve lezzeti ile sayfalarımız üzerinden tasarımlarımızı inceleyebilir, oluşturabilir, sipariş verebilirsiniz.

Baby Showera Uygun Hediyelikler

Baby shower partileri yeni bir canlının dünyaya gelişini kutlamak için yapılan eğlenceli etkinliklerdir. Genellikle doğuma yakın bir zaman diliminde baby shower etkinlikleri yapılır. Bu etkinlikler anne adaylarının manevi açıdan kendini iyi hissetmesini sağlar. Gelen misafirler çeşitli ikramlarla ağırlanır. Anne adayları da düzenledikleri etkinliklerde gelen misafirlerine çeşitli hediyeler verir. Gelen misafirler de anneye maddi ve manevi destek olmak amacıyla yardımlarda bulunabilir. Baby showerda ortam tasarımı ve hazırlığı da yapılır. Bu yüzden baby shower konseptlerini anneler zevk ve tercihleriyle şekillendirir. Ortam konsepti ve baby shower ikramları anneyle birlikte hazırlanır. Bu konsepti hazırlamak için çeşitli malzemelere ve süslere ihtiyaç duyulur. Özellikle masada kullanılacak süslemeler ve malzemeler konsept hazırlığında önemli bir yere sahiptir. Hazırlanan ortam ve konsept tasarımlarında genellikle cinsiyet göz önüne alınır. İkramlar hazır gıdalardan ve evde yapılan yiyeceklerden oluşabilir. Misafirlere renkli ve özel tasarımlarda davetiyeler hazırlanabilir. Gelen misafirlerinize ikram etmek için hediyelik bebek çikolatası seçeneklerine göz atabilirsiniz. Masa üzerine bırakacağınız sepetlerin içerisine ikramlarınızı bırakabilirsiniz. İstediğiniz tasarımlarda ve çeşitlerde konseptte düzeni sağlayabilirsiniz. Fotoğraf baskısı da yapılabilen bebek hediyelik anahtarlık çeşitleri sevdiklerinize verebileceğiniz özel ürünlerden biridir. Hem kalıcı hem de kullanışlı olması sebebiyle anahtarlıklar tercih edilir. Bebek hediyelik magnet çeşitlerini mıknatısı sayesinde metal yüzeylerde kullanabilirsiniz. Bunlar, özellikle buzdolabı üzerine tutturulur. Baby shower etkinliklerinin vazgeçilmezlerinden olan magnetlere fotoğraf baskısı yaptırabilirsiniz. Fotoğraf baskılarının yanı sıra isim de yazdırarak anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Şeffaf poşetler içerisine anahtarlık ve magnetler bırakılarak baskılarının zarar görmemesi sağlanır. Poşet üzerine küçük, kişiye özel etiketleri zımbalayabilirsiniz Kese içerisine bırakacağınız bebek hediyelik de konsepte ve zevkinize göre seçebilirsiniz. Tüm ürünlerin üzerine ekleyeceğiniz etiketlerle özel ve anlamlı armağanlar ortaya çıkabilirsiniz. Bebek hediyelik etiket modellerine de isim ve resim bastırabilir, bunları misafirlerinize hazırladığınız ürünlerin üzerine yapıştırabilirsiniz. Bu sayede ürünlerin kişiselleşmesini sağlayabilirsiniz. Eğlenceli baby shower etkinliğiniz için farklı önerilere ve fikirlere www.aabaski.com ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden göz atabilirsiniz. Müşteri yorumlarında yararlanarak misafirleriniz için istediğiniz tasarım ve modellerdeki ürünleri hazırlayabilirsiniz. Hazırlayacağınız baby shower konseptine ve bütçenize uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Baby shower ürünlerini inceleyebilir, internet ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.