Sevgililer Günü Hediyesi (14 Şubat)

Kış mevsiminin son günlerini yaşadığı soğuk şubat ayının iç ısıtan en önemli özelliği herhâlde 14 Şubat gibi aşk dolu bir güne sahiplik etmesidir. Sevgililerin, âşıkların ve eşlerin beraberliklerini tüm dünyada ortak bir günde kutlaması Şubat ayını bir anda yılın en sıcak, en sevgi dolu, en samimi aylarından biri haline getirir.

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

Sevgililer günü sürprizi için çiçeğinizin yanında ek bir hediye seçimi konusunda tamamen kararsızsanız Sevgiliye Hediye Fikirleri sayfamızdaki öneriler iyi bir başlangıç olabilir.

Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer günü yaklaşırken, hiç şüphesiz insanlar arasında en önemli ve telaşlandıran bir diğer konu hediyedir. Benzersiz bir hediye için hepimiz çabalıyoruz. Eşimize, sevgilimize, kız ya da erkek arkadaşımıza alacağımız hediye için saatlerce uğraşıyoruz. Öncelikle ya beğenmezse fikrini aklınızdan çıkarın. Sizin aşkla çaba gösterdiğiniz bir hediye tabii ki hoşuna gidecektir. Ayrıca bir sürü orijinal fikir arasından elbette en hoşuna gidecek 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi fikrini ancak ve ancak siz bulabilirsiniz.

Kadına ve de erkeğe Sevgililer Günü hediyesi trendleri arasında neler var? Öncelikle çok çikolata kutusu ya da aksesuar tarzı ürünler başta bulunuyor. Çikolata kutusu ya da kupa bardak üzerine fotoğraf ya da yazı yazdırarak sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. Aslında Sevgililer Günü erkeğe hediye almanın aslında oldukça kolay olduğu bir dönem. Çünkü AA BASKI olarak sizlere bu konuda yardımcı oluyoruz

Sevgililer Günü Hediyesi Ne Alınır?

En Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

1.  Metal kutu uv baskılı çikolata

2.  Kalp şeklinde UV(Dijital baskı) tuz lamba

3.  Baskılı kupa bardak

4.  Sevgiliye özel fotoğraf baskılı ahşap tablolar

5.  Canvas tablo

6.  Sevgiliye özel 500, 1000, 2000 parçalı fotoğraf baskılı puzzle

7.  Sevgiliye özel isim yazılı ajanda

8.  Sevgiliye özel tükenmez kalem

Uygun fiyatlı seçeneklerle siz de sevgiliniz için çikolatadan fotoğrafa, duvar saatinden anahtarlığa, mini bahçelerden puzzle fotoğraflara kadar envai çeşit hediyeyi burada kolayca bulabilirsiniz. Görüyorsunuz ya Sevgililer Günü hediyesi kadın için de erkek için de en güzel AABASKI ile bulunuyor. Saydıklarımızın hepsine ve daha fazlasına sitemiz üzerinden ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü hediyesi ne alabilirim sorusuyla özel bir armağan aramaya başladığınızda onun adını ekleyebileceğiniz seçenekler gözünüze çok hoş görünecek. Herkes kişiselleştirilmiş bir hediye aldığında düşünülmekten mutlu olur. Üzerinde tanışma yıldönümünüz işlenmiş özel tasarım bir fotoğraf albümünden güzel ne olabilir ki? Kendi doldurabileceğiniz ilişkinize dair aşk defterleri ve kitapları da bu yıl en trend hediyeler arasında yer alıyor.

Artık zarif düşünceler ve yaratıcılığınızı da düşünen fikirler çok daha popüler. Kişiselleştirilmiş ve yaratıcılığa fırsat tanıyan ürünlerin çeşitliliği gittikçe artıyor diyebiliriz. Bu iki grup modern çiftlerin en sevdikleri arasında yükseliyor. Sevgililer Günü sürprizleri arasında bu romantik ve ince düşünülmüş seçeneklerin yeri apayrı. Bu yıl da popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen isme özel bu grup hediyeler sevgilisine etkileyici birer armağan arayanların yine kurtarıcısı oluyor.

Sevgililer Günü için Hediye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli ?

Ansızın kendinizi hediye arayışında mı buldunuz? Tasalanmayın ve kalbinizi dinleyin. Erkeğe Sevgililer Günü hediye fikirleri ile kadınlara hediyelerin kesiştiği en önemli nokta aslında hediyenin kişisel bir şey olmasıdır. Karşınızdaki kişinin kırmızıyı sevip sevmediği, ofiste ya da evde ihtiyacı olan eşyalar, nelerden hoşlanacağı sizin yanıtlayabileceğiniz sorular. Kendinize doğru soruları yönelterek en iyi hediyeyi ustaca bulabilirsiniz. Kendinize inanın.

Romantik mi şık mı, ev için mi ofiste mi, ne renk, ne büyüklükte bir hediye gibi kimi soruları kendinize sorabilirsiniz. Sevgilinizi en iyi tanıyacak kişi sizsiniz. Diğer yandan günlük hayattan ipuçlarını hediye alışverişinize aktarın, yani hayvanları seviyor mu veya esprili hediyelere sıcak bakar mı siz de bunları biliyorsunuz. İşte en büyük ipuçlarınız elinizdeymiş.

Romantik Sevgililer Günü Hediye Fikirleri

İkinize dair her çağrışımı romantik bulabilirsiniz. Bu nedenle aslında fotoğraflı hediyeler, yıl dönümü ya da tanışma tarihi ve isimlerinizi içerenler biraz da romantik hediyeler arasında sayılmayı hak ediyor. Hatıraları pekiştirmek, baş başa vakit geçirmek Sevgililer Günü için hediye ararken en romantik seçeneklere rastlamak için ilk düşünmeniz gerekenler. Biraz sakin, biraz aşka vakit ayırmış bir 14 Şubat ruhunda işte bunlar var.

Erkeğe Alınabilecek Sevgililer Günü Hediyeleri

Şanslısınız ki Hediye Sepeti kadınların imdadına yetişiyor; çünkü sevgililer günü hediyesi erkek seçenekleri denince buradaki alternatifler insanın başını döndürüyor. Cüzdan, kalem seti, tişört gibi isim yazılabilecek çok sayıda özel tasarım ve kişiselleştirilebilen hediye karşınıza kurtarıcı olarak zaten çıkıyor. Erkekler için seçenekler arasında başka neler var? Erkek için sevgililer günü hediyesi arayışınızda viski taşlarından ofis setlerine, çanta ve saatlerden çikolata ve anahtarlıklara kadar son derece kullanışlı, kaliteli, dinamik ve zekice hediye erkekleri mutlu ediyor. Kendilerini özel hissetmek erkeklerin de hakkı, yapboz, çift kıyafetleri onlar için de düşünülmüş harika hediyeler arasında yerini çoktan almış. Çiftlere özel düşünülen her hediyeyi doğal olarak ona da alabilirsiniz, bu ipucunu sakın göz ardı etmeyin.

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü hediyesi olarak tercih edilebilecek, sevdiğiniz kişiyi mutlu edecek ve her bakışta sizi anımsatacak pek çok alternatif bulunur. Erkeklere yönelik hediyeler daha zorlayıcı olsa da kadınlar için Sevgililer Günü hediyeleri, yüzlerce farklı seçeneği içerir. Bir de Sevgililer Günü kampanyası takip edilirse 14 Şubat indirimlerinden yararlanılabilinir. Kullanışlı ve anlamlı modellerden kişiye özel ürünlere, klasik ama şık çiçeklerden romantizmi doruklara çıkaracak çikolata seçeneklerine birçok seçeneği aabaski.com ve Sosyal medya hesaplarımız üzerinden keşfedebilirsiniz!

1.  Metal kutu uv baskılı çikolata

2.  Kalp şeklinde UV(Dijital baskı) tuz lamba

3.  Baskılı kupa bardak

4.  Sevgiliye özel fotoğraf baskılı ahşap tablolar

5.  Canvas tablo

6.  Sevgiliye özel 500, 1000, 2000 parçalı fotoğraf baskılı puzzle

7.  Sevgiliye özel isim yazılı ajanda

8.  Sevgiliye özel tükenmez kalem

KEYİFLİ ALIŞVERİŞLER